V letnom tábore ŠancaTanca si deti užili dni plné zábavy

V letnom tábore ŠancaTanca si deti užili dni plné zábavy

Deti sa opäť poriadne vyjašili a z ďalšieho ročníka denného tábora si odniesli kopec zážitkov a nových kamarátstiev.

thumb

Denné letné tábory ŠancaTanca prebiehajú už šiesty rok a majú dobrú reputáciu medzi deťmi aj rodičmi. V niekoľkých turnusoch sa stretnú deti od 4 do 12 rokov, aby spolu zažili rôzne letné dobrodružstvá, spoznali nových kamarátov a nové miesta, naučili sa kopec zaujímavých vecí a zažili perfektný prázdninový týždeň, v ktorom nuda rozhodne nehrozí.

Tento rok decká absolvovali napríklad výlet do včelárstva a Detského múzea, vlastnoručne si v hrnčiarskej dielni vyrobili hlinené výrobky a vypočuli si zaujímavé rozprávanie policajta. v tvorivých dielničkách pod ich šikovnými rúčkami vznikli krásne indiánske čelenky a okrem toho absolvovali prechádzky, divadelné hry a športové súťaže v prírode.

Dôležitá vec, ktorá deťom nesmie nikdy chýbať, je fľaša s vodou. Tento rok sme dostali šikovné balenia pramenitej vody od Iniciatívy Všetko s mierou. Každé dieťa si na začiatku tábora vybralo nálepku, ktorou si označilo svoju fľašku, aby ju spoznalo. A potom sme len dohliadali na to, aby nám počas letných horúčav fľašky nechýbali v batohoch na žiadnom výlete.

Des fausses montres pour toujours hommes et femmes avec les meilleurs mouvements valent la peine d'être achetées!

Les hommes et les femmes valent les panerai répliques montres hautes étanches en ligne avec des prix les moins chers et de haute qualité.