V letnom tábore ŠancaTanca si deti užili dni plné zábavy

V letnom tábore ŠancaTanca si deti užili dni plné zábavy

Deti sa opäť poriadne vyjašili a z ďalšieho ročníka denného tábora si odniesli kopec zážitkov a nových kamarátstiev.

thumb

Denné letné tábory ŠancaTanca prebiehajú už šiesty rok a majú dobrú reputáciu medzi deťmi aj rodičmi. V niekoľkých turnusoch sa stretnú deti od 4 do 12 rokov, aby spolu zažili rôzne letné dobrodružstvá, spoznali nových kamarátov a nové miesta, naučili sa kopec zaujímavých vecí a zažili perfektný prázdninový týždeň, v ktorom nuda rozhodne nehrozí.

Tento rok decká absolvovali napríklad výlet do včelárstva a Detského múzea, vlastnoručne si v hrnčiarskej dielni vyrobili hlinené výrobky a vypočuli si zaujímavé rozprávanie policajta. v tvorivých dielničkách pod ich šikovnými rúčkami vznikli krásne indiánske čelenky a okrem toho absolvovali prechádzky, divadelné hry a športové súťaže v prírode.

Dôležitá vec, ktorá deťom nesmie nikdy chýbať, je fľaša s vodou. Tento rok sme dostali šikovné balenia pramenitej vody od Iniciatívy Všetko s mierou. Každé dieťa si na začiatku tábora vybralo nálepku, ktorou si označilo svoju fľašku, aby ju spoznalo. A potom sme len dohliadali na to, aby nám počas letných horúčav fľašky nechýbali v batohoch na žiadnom výlete.