7 darčekov na poslednú chvíľu pre niekoho, kto chce žiť zdravo

7 darčekov na poslednú chvíľu pre niekoho, kto chce žiť zdravo

Ešte stále nemáte vybavené Vianoce?! No nič, prečítajte si náš článok a šup-šup na nákupy.

thumb

Máte v okolí niekoho, kto nenakupuje s prázdnym žalúdkom, pravidelne sa hýbe a stravuje sa s mierou? Ako prvé vám odporúčame sa od neho inšpirovať. Ako druhé – tu sú ideálne vianočné darčeky pre takéhoto človeka. (Hanba vám, že o takomto čase ešte nemáte vybaveného Ježiška!)

 

Kvalitná fľaša na vodu

Hydratácia je kľúčová. Váš zdravý kamarát to vie. Takáto fľaša je náramne užitočná pre každého cyklistu, bežca či fitness fanatika. Navyše to môže byť skvelý štýlový doplnok! Kúpite ich už od 10 eur a na výber je obrovské množstvo rôznorodých dizajnov.

hokejista flasa naopak

 

Darčeková karta do športového obchodu

Kupovať pre niekoho oblečenie je zlý nápad. Podarovať mu kupón alebo darčekovú kartu je lepší nápad. Je to menej osobný dar, no veľmi pragmatický. Takže pokiaľ neobdarúvate romantika, ste v pohode.

kreditka

 

Vodeodolné slúchadlá

Nemusíte ich hneď podarovať potápačovi. Voda je totiž aj dážď. Alebo pot. Preto sa takéto slúchadlá zídu každému športovcovi – profíkovi aj amatérovi. Zájdite do najbližšieho elektra a nechajte si poradiť. Odložte si na ne 50 a viac eur.

plavec prd

 

Fitness náramok

Toto je seriózny dar. Dar pre niekoho, kto svoj šport berie vážne. Fitness náramky sledujú počet prejdených krokov, spálené kalórie, niektoré vedia merať tep či dokonca prehrávať hudbu. Tento špás vás výjde 90 a viac eur.

fitness fail

 

Smoothie mixér

Smoothie je cool, fresh a mňam. Je plné vitamínov, energie a vlákniny. Najlepšie na ňom je, že nemusíte vyťahovať objemný kuchynský mixér, pretože výrobcovia elektroniky už mysleli aj na tento problém. Malé šikovné mixéry, mnohé dokonca s nádobou, ktorú rovno z mixéra môžete hodiť do kabelky a vybrať sa do fitka. Stoja od 30 do 200 eur.

smoothie

 

Cyklistické či bežecké rukavice pre dotykové obrazovky

Problém smartfónov je, že registrujú iba skutočné prsty. Preto potrebujete rukavice, ktoré vedú elektrické signály z vašej pokožky na obrazovku mobilu. Pripravte si aspoň 20 eur.

rukavice zvieratka

 

Tepľošky

Je to síce smiešne slovo, ale behať v zime nie je žiadna sranda! Telové zohrievače rôzneho druhu fungujú na princípe chemickej reakcie. V špeciálnom géle je kúsok kovu. Keď tento pliešok zohnete, uvoľní do gélu mikroskopické čiastočky. Tie spustia reakciu, ktorej dôsledkom je zahrievanie gélu. Tieto vecičky sa dajú použiť mnohokrát, takže z jedného darčeka sa môžete tešiť aj mesiac. Stoja doslova pár eur.

teplosky