8 YouTuberov, ktorí vám pomôžu zostať fit aj po novom roku

8 YouTuberov, ktorí vám pomôžu zostať fit aj po novom roku

„Ách, ďalší článok o tom, ako sa zaručene zbaviť prebytočných kíl po sviatkoch...“ Ale kdeže! Len zopár užitočných videí, ktoré sa vám môžu hodiť :)

thumb

Päťdesiatročný mladík, s ktorým môžete cvičiť aj doma

Scooby je päťdesiatnik s telom, ktoré mu môžu závidieť aj o generáciu mladší ľudia. Tento YouTuber neverí na skratky ani na rôzne doplnky výživy. Tvrdí, že jediné, čo funguje, je správna strava a tvrdá práca. A navyše vám poradí, ako sa dostať do formy doma! Bez fitka, bez strojov, bez vyhodených peňazí.
luxury replica rolex for uk watches are in stock. You can possess best knockoff Rolex watches with less money.

For more detailed information about aaa quality rolex replica uk, you can browse this website.

 

Jednoduché a zdravé varenie

Keď už spomíname výživu, ľudia sa často boja, že zdravé varenie je drahé alebo náročné. Ani jedno z toho nemusí byť pravda, keď sledujete kanál Clean & Delicious! Dani vám poradí ako variť chutne a nerobiť kompromisy. Dopraje vám aj sladké, aj mäsové, aj sviatočné jedlá.

 

 

Strava pre makačov

Ak už ste na ceste za svojim vysneným telom, máte na stravu špecifické požiadavky. Pretože viete, že telo sa buduje v kuchyni a tvaruje vo fitku, venujete svojej výžive extra pozornosť. Fit Men Cook vám pomôže neunudiť sa tými istými zdravými receptami dokola.

 

 

Slovenskí tréneri

Projekt ceztrenera.sk vám pomôže rozbehnúť sa s cvičením aj zdravou stravou. A to všetko v slovenčine!

 

 

POP Pilates priamo od autorky

Trénerka Cassey Ho vytvorila svoju vlastnú odrodu tréningového programu Pilates. Zjavne to bol dobrý krok, pretože na YouTube ju sledujú viac ako 3 milióny odberateľov. Dokonca patrí medzi najlepšie ženské fitness kanály na celom internete.

 

 

Východné filozofie

Ak je pre vás vnútorná rovnováha rovnako dôležitá ako vyvážený životný štýl, možno vás zaujme yoga. Adriene vás prevedie jej úvodom a pomôže vám aj pri pokročilejších technikách. Nedajte sa oklamať, yoga vyzerá na prvý pohľad jednoducho, ale je riadne namáhavá!

 

Yoga pre rodičov s deťmi

Nikoho neteší, keď jeho deti sedia celé dni pred počítačom. S Cosmic Kids Yoga môžete s nimi sedieť pred počítačom spoločne a popritom robiť niečo dobré pre celú rodinu :)

 

 

Motivácia – tak celkovo do života

O čítaní kníh, o zarábaní peňazí, o šťastí. Tai Lopez je chalan, ktorý sa vypracoval z chudobného dieťaťa slobodnej matky na milionára. A dnes radí ľuďom, ako žiť lepší život. Často sa stretáva s celebritami, no nepýta sa ich, kedy vydávajú ďalší album alebo v akom novom filme budú hrať. Pýta sa ich, akú knihu čítali. Svojim sledovateľom dáva rady, ktoré mu kedysi dali jeho mentori. Namotivujte sa tu.